Пошук

Главная Статті про будівництво
Модульні АЗС

Модульные АЗС, Мини АЗС У цій статті ми хочемо розповісти про міні АЗС для агрохолдингів, фермерських господарств, дорожньо-ремонтних організацій.  Їх часто називають  - модульна АЗС, міні заправка, мобільна заправка - для доставки і заправки паливно-мастильних матеріалів (паливно-мастильних матеріалів).

Детальніше...
 
Реконструкція АЗС

Реконструкция АЗС Говорячи про реконструкцію АЗС, варто відзначити, що на сьогоднішній день актуальним питанням є не тільки будівництво нових АЗС, а й реконструкція тих АЗС, які вже експлуатуються. Реконструкція АЗС – це робота, в якій ми є фахівцями, і завжди готові надати допомогу у вирішенні цих питань.

Детальніше...
 
Холодні АЗС. Автозаправка без оператора.

Автоматичні АЗС, АЗС самообслуговування.

Автоматичні АЗС, які ще називають  холодними АЗС, – це автозаправні станції, які працюють без оператора та заправника. Ще у 80-х роках холодні заправки не були новинкою в Європі. Перша холодна заправка з'явилася у Фінляндії під брендом NESTE. Завдяки автоматичним заправкам компанія змогла заощадити майже 50% вартості звичайної АЗС з операторами, заправниками та супутньою інфраструктурою. Крім того, для будівництва автоматичної АЗС Потрібна набагато менша ділянка землі. Принцип роботи холодної АЗС дуже простий.

Детальніше...
 
Альтернативні джерела енергії для автозаправок (АЗС). Сонячні панелі

Солнечные панели при реконструкции АЗС

Як вже говорилося  в попередній статті, АЗС на ринку України в останні роки стали споживати набагато більше енергії для задоволення своїх клієнтів, пропонуючи їм все більш широкий спектр послуг, починаючи від чашки кави і закінчуючи комплексами СТО і автомийками.  Ми вже розглядали варіант використання геліосистем (сонячних колекторів) на мережі АЗС, які дозволяють компанії економити до 6% своїх потреб, не викидаючи шкідливих речовин в атмосферу.

Детальніше...
 
Альтернативні джерела енергії для автозаправок (АЗС). Геліоколектори

Гелиоколлекторы на АЗС

АЗС на  ринку України сильно змінилися за останні десять років, оператори АЗС, крім  пального, хочуть задовольнити своїх клієнтів іншими послугами, що пропонуються на АЗС: автомийками, гарячим харчуванням тощо.

Детальніше...
 
Металоконструкції, виготовлення та монтаж

Металлоконструкции

У наш час широко поширене будівництво швидкомонтованих будівель і малих архітектурних форм (МАФ). Для  зведення цих видів архітектури найчастіше використовується монтаж металоконструкцій.   Це дає можливість значно знизити матеріальні витрати на будівництво, а також використання якісних матеріалів, підвищити надійність і, головне, довговічність споруд.

Детальніше...
 
Рекламні стели для АЗС | Друк |

Рекламные стелы для АЗС

Одним з важливих моментів при  будівництві АЗС або реконструкції АЗС є оформлення рекламного дизайну АЗС, а саме рекламної  конструкції (стели) з оригінальним дизайном, марки нафтової компанії, видів палива і цін на них. Також на рекламних конструкціях є види додаткових послуг АЗК.

Детальніше...
 
Строительство АЗС. Правила размещения | Друк |

При строительстве АЗК (автозаправочного комплекса) или строительстве АЗС (автозаправочной станции) возникает вопрос о выборе земельного участка и согласования места расположения АЗС, предусмотренных градостроительной документацией, и согласовано с учреждениями государственной санитарно-эпидемиологической службы.

Давайте поговорим о строительстве АЗС (автозаправки) в приделах города.

Детальніше...
 
Благоустрій території АЗС | Друк |

У наш час збільшується кількість транспортних засобів на дорогах, поряд з транспортом, і збільшується кількість АЗС, так як збільшується витрата різних видів палива. Будівництво АЗС або реконструкція АЗС -  завдання не з легких, але навіть після цих заходів не можна сказати, що АЗС готова до старту.

Детальніше...
 
Обслуживание и ремонт оборудования | Друк |
Середа, 11 грудня 2013, 15:33

В донной статье хотим рассказать Вам, почему очень важно корректно и правильно планировать техническое обслуживание узлов и агрегатов автозаправочной станции,  проводить замену  изношенного оборудования назначенного нормативами. Техническое обслуживание оборудования АЗС,  включает в себя комплекс работ по поддержанию установленного оборудования в его работоспособности.

Детальніше...
 
Ремонт или реконструкция АЗС | Друк |
Середа, 11 грудня 2013, 15:09

Реконструкция АЗС (Автомобильная заправочная станция) - комплекс оборудования на придорожной территории, предназначенный для заправки топливом транспортных средств, на первый взгляд может показаться не сложной задачей,при которой не должно возникнуть никаких проблем.

Так как существует много компаний которые предоставляют услуги ремонта и реконструкции АЗС. Однако не каждая компания имеет все разрешительные документы, и квалифицированных  специалистов для реконструкции или ремонта АЗС.

Детальніше...
 


Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп