Главная Благоустрій території

АЗС

Благоустрій території

Компанія «ФАМА БУД» пропонує послуги з благоустрою території, а саме: асфальтування майданчиків, дворів, під'їзних доріжок, паркінгів, монтаж та монтаж фотоелектричної та тротуарної плитки, вирівнювання ґрунту, благоустрій території. Благоустрій території проводиться, як правило, після проведення ряду дорожньо-будівельних і ремонтних робіт і необхідний відповідно до норм дорожнього будівництва. Фахівці компанії працюють виключно з сучасними матеріалами (бордюр,  тротуарна плитка), висока якість якої гарантує тривалий термін служби об'єкта.

Укладання тротуарної плитки є одним з важливих етапів складної дорожньої плити, вона визначає зовнішній вигляд дорожнього покриття. Благоустрій території і, зокрема, укладання тротуарної плитки - процедури, що вимагають майстерності не тільки досвідчених монтажників, а й кваліфікованих фахівців в області дизайну і ландшафтного дизайну. Від останнього багато в чому залежить ефективність облаштування: грамотний ландшафтний дизайнер не тільки підбере оптимальний Але і посприяє організації ідеального поєднання матеріалів і фактур.

Бордюрний камінь є важливим елементом дорожнього будівництва: установка каменю  рекомендована для доріг всіх типів і категорій. Звичайно, установка бордюру не є обов'язковою умовою для введення в експлуатацію тієї чи іншої дороги, але це важливий фактор, що сприяє підвищенню безпеки дорожнього руху. По-перше, бордюр дозволяє водієві комфортніше орієнтуватися на дорозі і дисциплінує пішоходів. По-друге, бордюрний камінь грає і функціональну роль: бордюр стримує Дощ стікає і не дає розмивати узбіччя доріг і оптимізує водовідведення. Крім того, установка бордюрних каменів в містах дозволяє провести видиму межу між пішохідною зоною і проїжджою частиною, що, безсумнівно, знижує ризик дорожньо-транспортних пригод. Установка бордюрів є одним з етапів комплексу таких заходів з благоустрою території: бордюри часто підкреслюють фактуру і вишуканість тротуарної плитки, визначають простір для паркування автомобілів.

Згідно з міжнародними стандартами, асфальтування територій є обов'язковою умовою введення в експлуатацію нового об'єкта. Асфальтування територій проводиться виключно відповідно до будівельних норм, а також рекомендацій замовника. Організація ФАМА БУД допоможе відремонтувати старе асфальтобетонне покриття або встановити нове. На багатьох об'єктах, наприклад, на автозаправних станціях, питання дорожнього покриття дуже важливе. Великий потік автомобілів створює значне навантаження на дорожнє покриття. Саме тому ми дуже уважно ставимося до даного виду робіт, дотримуючись всіх будівельних норм Від будівництва дорожнього корита і підстилаючих шарів до укладання асфальтобетону.

Наші клієнти:

Строительство АЗС AMIC

Строительные работы

 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп