Главная Новини
Ребрендинг магазину Vodafone місто Одеса

Реконструкция магазина

Компанія «ФамаБуд» завершила повний цикл робіт з ребрендингу магазину Vodafone в місті Одеса на вулиці Пушкінській.

Детальныше....

 
Холодні АЗС. Автозаправка без оператора.

Холодные АЗС. Автозаправка без оператора.

Автоматичні АЗС, які ще називають холодними АЗС, – це АЗС, які працюють без оператора та заправника. Ще у 80-х роках холодні заправки не були новинкою в Європі. Перша холодна заправка з'явилася у Фінляндії під брендом NESTE. Завдяки автоматичним заправкам компанія змогла заощадити майже 50% вартості звичайної АЗС з операторами, заправниками та супутньою інфраструктурою. Крім того, для будівництва автоматичної АЗС потрібна набагато менша площа Землі. Принцип роботи холодної АЗС дуже простий.

 

Детальніше...

 
Закінчено будівельні роботи на АЗС для обслуговування сільгосптехніки аграрного підприємства

Строительство АЗС для аграрного предприятия

У грудні 2016 року ТОВ «ФамаБуд» завершило  будівництво нової автозаправної станції в селі Зіньків Вінковецького району Хмельницької області для обслуговування сільськогосподарської техніки сільськогосподарського підприємства. Термін виконання робіт – 3 місяці.

Детальніше....

 
Закінчено будівельні роботи на АЗС 02-01

У серпні 2014 року компанія «ФамаБуд» завершила будівельні роботи на АЗС 02-01, за адресою: м. Вінниця, вул.Київська, 180. Термін виконання робіт – 20 днів.

Детальніше....

 
Монтаж та виготовлення металоконструкцій

Монтаж и изготовление металлоконструкций

Монтаж будівель за допомогою металоконструкцій дозволяє реалізувати практично будь-які варіанти будівельних конструкцій на ваше замовлення. Компанія «Фама Буд» вже тривалий час займається виготовленням та монтажем металоконструкцій будь-якої складності на ринку України.

Детальніше....

 
Закінчено роботи з влаштування питного та пожежного трубопроводів на нафтобазі у м. Дніпропетровськ.

Строительные работы на нефтебазе

У серпні 2014 року компанія «Фама Буд» завершила будівельні роботи по влаштуванню питного і пожежного трубопроводів на нафтобазі в Дніпропетровську. Після отримання дозвільних документів систему водопостачання було введено в експлуатацію. Термін виконання робіт - 1 місяць.

Детальніше....

 
Рекламні стели для АЗС

Рекламные стелы для АЗСОдним з важливих моментів при  будівництві АЗС або реконструкції АЗС є оформлення рекламного дизайну АЗС, а саме рекламної  конструкції (стели). Доведено, що розмір рекламної стели, її унікальний дизайн, логотип бренду та інформативні дані багато в чому впливають на вибір водія використовувати саме цю АЗС.

Детальніше....

 
Закінчення будівництва сауни у с. Борова

Строительство сауны, бани.

Наша компанія реалізувала індивідуальний проект  будівництва сауни в селі Борова. Фахівці компанії надали повний спектр послуг з будівництва сауни під ключ, починаючи з проектування сауни і закінчуючи введенням готового об'єкта в експлуатацію.

Детальніше....

 
Виконано повну реконструкцію АЗС Лукойл

Наша організація провела повну реконструкцію АЗС «Лукойл» за адресою: Житомирська область, Житомирський район. Село Садки. Роботи велися з жовтня по грудень 2013 року.

Докладніше....

 
Будівництво АЗС у місті

Зображення схоже на раковину, будиночок, конструкцію  Автоматично згенерований описстроительстве АЗК (автозаправочного комплекса) или строительстве АЗС (автозаправочной станции) возникает вопрос о выборе земельного участка и согласования места расположения АЗС, предусмотренных градостроительной документацией, и согласовано с учреждениями государственной санитарно-эпидемиологической службы.

Докладніше...

 
Що призводить до збільшення витрат на АЗС

Ознайомтеся з факторами, які призводять до збільшення ремонтного фонду АЗС. Наслідки, які можуть бути в разі несвоєчасного обслуговування техніки, на скільки відсотків збільшиться ремонтний фонд АЗС, а головне, наскільки збільшиться швидкість зносу техніки.

Докладніше...

 
Важливий фактор при будівництві чи реконструкції АЗС

Це важливий фактор при будівництві АЗС або реконструкції АЗС. Чи є благоустрій території АЗС  та благоустрій території АЗС обов'язковим заходом під час реконструкції АЗС ?

Докладніше...

 
Вітання з Новим роком!!!

У 2013 році ми зробили великий крок вперед. Ми впровадили новітні технології та перевиконали прогнозований обсяг послуг більш ніж удвічі, реалізували масштабні проекти в 10 областях України. Ми дивимося в 2014 рік з гордістю і впевненістю, і не зупиняємося на досягнутому.

Компанія FamaBud вітає всіх своїх співробітників з Новим роком і дякує їм за самовіддану працю, професіоналізм і внесок у розвиток нашої компанії.

 

 
Зниження цін на внутрішній ремонт приміщень

Компанія «ФАМА БУД» рада повідомити про зниження цін на ремонтні роботи в інтер'єрі. Перелік робіт, на які діє знижка:

Детальніше...
 
Акція: «Знижки на монтаж навісів ТРК, ангарів, складів»

З сьогоднішнього дня стартує нова акція «Знижки на монтаж навісів, ангарів, складів торгових центрів». В рамках акції всі, хто звернеться в період акації, отримають знижку в розмірі 10% від кошторисної вартості будівельно-монтажних робіт.

Детальніше...
 
Завершення внутрішніх ремонтних робіт приміщень.

Інформуємо Вас про завершення внутрішнього ремонту приміщення...

Детальніше...
 
День компанії

Вітаємо всіх співробітників компанії «ФАМА БУД» з «Днем компанії». За останні роки наша організація пройшла складний і в той же час цікавий шлях розвитку від маленької і амбітної до стабільної, динамічної і конкурентоспроможної компанії на будівельному ринку.

Детальніше...
 
Завершення будівельно-монтажних робіт
Новини компанії

Раді повідомити Вам, що на сьогодні будівельно-монтажні роботи по встановленню вузла дозування присадок для світлих нафтопродуктів на нафтобазі в м. Бориспіль завершені в повному обсязі. Весь цикл робіт був виконаний відповідно до термінів, стандартів і вимог замовника.

Детальніше...
 
Снижение цен на работы по благоустройству.
Понеділок, 01 вересня 2008, 15:03

Компания ООО «ФАМА БУД» рада сообщить о снижении цен на весь спектр услуг по благоустройству.....

Детальніше...
 
Весенние скидки.
Неділя, 01 березня 2009, 11:24

В рамках акции «Весенняя».....

Детальніше...
 


Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп