Главная Будівництво бань, саун

 стройка бани

Будівництво лазень, саун

Сьогодні наявність сауни або лазні в будинку не є розкішшю, а скоріше необхідністю для відпочинку і релаксації. Адже кожен з нас знає, як приємно ввечері після важкого робочого дня попаритися в лазні, розслабити тіло і підготувати себе до повсякденних справ. Саме тому організація FAMA BUD готова допомогти тим, хто планує побудувати власну лазню або сауну.

Наші фахівці мають значний досвід  у будівництві саун під ключ. Ми розробили і випробували кам'янку для лазні з нержавіючої сталі, яка відмінно зарекомендувала себе в експлуатації. Завдяки налагодженій схемі виробництва, наша піч коштує набагато дешевше ринкових аналогів з аналогічними характеристиками.

При необхідності фахівці ФАМА БУД розроблять  проект БУДІВНИЦТВА САУНИ з урахуванням особливостей Вашого приміщення, допоможуть підібрати оптимальну модель і обладнання для сауни, встановлять душові кабіни, обладнають кімнати відпочинку і роздягальні, правильно спланують і обладнають вентиляцію сауни.


У кожній моделі ретельно продумана кожна деталь, починаючи від декору і колірних елементів і закінчуючи дверима, розробленими спеціально для використання в сауні.


 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп