Главная Будівництво АЗС

АЗС

Будівництво AЗС

У наш час кількість автомобілів на дорогах України сильно зросла, а особливо у великих містах, таких як Київ, Донецьк, Харків... Зі збільшенням кількості транспортних засобів зростає потреба в будівництві пунктів обслуговування автомобілів. Великий дискомфорт викликає відсутність сучасних АЗС, які відповідають всім стандартам якості і які не тільки заправляють автомобілі якісним паливом, але і надають повний спектр послуг для автомобілів, а також комфортний відпочинок автовласникам. FAMA BUD здійснить будівництво АЗС, яка відповідатиме європейським стандартам якості, з сучасним дизайном, з усіма зручностями та повною ергономікою. Наші висококваліфіковані фахівці використовують тільки сучасні матеріали відмінної якості, що забезпечить тривалий термін служби АЗС.

Наша компанія здійснює на найвищому рівні будівництво автозаправних станцій, будівельно-монтажні роботи в сфері постачання та монтажу технологічного обладнання, будівництво будівлі АЗС, будівництво будівель диспетчерської, будівництво навісів торгових центрів, автомийок, будівництво магазинів супутніх товарів, кафе та тимчасових стоянок для автотранспорту.

Колектив компанії «ФАМА БУД» має великий досвід будівництва АЗС по всій території України. На сьогоднішній день ми можемо повністю забезпечити будівництво АЗС, монтажні та пусконалагоджувальні роботи з введенням об'єкта в експлуатацію «під ключ».

Після будівництва АЗС наша компанія готова запропонувати Вам послуги з обслуговування обладнання. Крім того, ви отримуєте гарантію на всі наші роботи і комплектуючі, що поставляються нами.

На даний момент фахівці ТОВ «ФАМА БУД» готові виконати наступні види робіт, пов'язаних з будівництвом автозаправних станцій:

  • Будівництво автозаправних станцій;
  • Планування будівельного майданчика;
  • Влаштування резервуарного парку та технологічних трубопроводів;
  • Будівництво будівлі АЗС;
  • Прокладання інженерних мереж;
  • Виготовлення та монтаж навісу дозатора;
  • Монтаж та монтаж очисних споруд зливової каналізації;
  • Пусконалагоджувальні та пусконалагоджувальні роботи;
  • Реклама та декорування;
  • Здача об'єкта.

Останнім часом піднімається питання мінімізації витрат на будівництво АЗС через обмежений бюджет. Для багатьох організацій, наприклад, з аграрного сектора, дуже важливим є питання якісної та швидкої заправки автомобілів власного автопарку. Наша організація запропонує варіант швидкої та недорогої реконструкції існуючу вітчизняну АЗС або будівництво нової з мінімальними витратами. Будівництво таких АЗС не вимагає установки дорогої фірмової реклами, дорогих колонок. Як правило, при такому виді реконструкції наша робота зводиться до заміни технологічних трубопроводів, монтажу недорогих паливороздавальних колонок, наприклад, вітчизняного виробництва, ремонту резервуарного парку і монтажу автоматизованої системи видачі палива.

За бажанням замовника сюди можна віднести ремонт доріг (асфальт, СЕС) і ремонт диспетчерської або  монтаж недорогої нової диспетчерської, наприклад, блочного типу. А за місяць-два завершується будівництво АЗС і, як наслідок, швидка і ефективна заправка новою автоматикою з дотриманням всіх будівельних норм і правил.

Наші клієнти:

Строительство АЗС AMIC


 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп